Novinky

pondělí, 22 červen 2020 00:00

Co (ne)dělat s pletí - díl druhý

Další série otázek pro naši kosmetičku Monikou Köhlerovou z pobočky v Italské na téma Co (ne)dělat s pletí pokračuje - tentokrát se zaměřením na dermo-kosmetické zásahy a také z okruhu péče o pleť vs. muži. 

Se stejnou chutí, s jakou jsme se po karanténě vrhli na vaše vlasy, se naše kosmetičky pustily do péče o pleť svých klientů (tedy i některých z vás). A protože má Monika Köhlerová za svou více než dvacetiletou praxi kvalitu pokožky do detailu “přečtenou”, vyzvídali jsme na ní nejrůznější užitečné rady a triky, co (ne)dělat s pletí. Tady je první díl našeho povídání na pokračování… 

čtvrtek, 05 září 2019

Půvab (z) Asie

S otevřením naší nejnovější pobočky Libor Šula The Salon v Italské ulici na pražských Vinohradech jsme současně otevřeli brány kosmetické kabiny - mimochodem jediné v ČR - v níž pracujeme s unikátní značkou 100% přírodní kosmetiky Whamisa.

úterý, 14 říjen 2014

Chybí vlasům disciplína?

V tom případě nezbývá nic jednoduššího, než jim správný režim nastolit. A jak jinak, než s péčí, která má disciplínu přímo v názvu.

středa, 18 červen 2014

Legenda pokračuje

Po uvedení veleúspěšného, dnes již ikonického, výživného oleje na vlasy Elixir Ultime, představuje značka Kérastase dalšího člena ze stejné rodiny - tentokrát ve formě krému – Elixir Ultime Créme Fine.
Dokonalost Elixiru zůstává, lehkost hedvábí přichází…