Letní horečka

úterý, 19 červen 2018

Zatímco vy si dobu dovolených, neslábnoucího slunce a nekonečného koupání užíváte, vaše vlasy méně.

Sluneční řadu od Kérastase není třeba představovat - luxusnější a spolehlivější ochranu a regeneraci během opalování byste těžko hledali. Nováčka do této linie však představit musíme!

Vedle šamponové lázně, masky a ochranného spreje, které už nějakou dobu značka ve svém portfoliu má, se totiž s letošním létem objevil i speciální CC krém. Má velmi příjemnou texturu a jeho největší um spočívá v multifunkčním využití - Soleil CC Créme (640 Kč) dokáže vlasy chránit, vyživit, regenerovat a současně rozzářit. Vedle UV filtrů obsahuje hydratující a obnovující oleje a zejména pak mikročástečky perel, které zajišťují zdravější a zářivější vzhled. Nanáší se do vlhkých nebo suchých kadeří, a to před sluněním i po něm. Pro všechny typy vlasů, namáhaných UV zářením a chlorovanou či slanou vodou, tak může sloužit jako prevence před poškozením i jako následná ošetřující péče.

Ve zkratce:
Šamponová lázeň Soleil Bain Aprés-Soleil (525 Kč) využívá speciální technologie a ingredience pro ochranu, posílení vlasů a prodloužení jejich lesku.

Regenerační péče Soleil Masque UV Défense Active (870 Kč) zajistí barveným pramenům bezpečí před vysušením, UV zářením, slanou i chlorovanou vodou.

Neviditelná ochrana Soleil Micro-Voile Protecteur (525 Kč) ve formě spreje chrání před krapatěním a škodlivými vlivy během sluneční expozice.


P.S.: Skvělé účinky Soleil CC Créme můžete ostatně vyzkoušet i prostřednictvím letošní limitované edice - cestovnímu balíčku sestaveného z miniatury šamponové lázně a CC krému v celkové hodně 430 Kč.