Půvab (z) Asie

čtvrtek, 05 září 2019

S otevřením naší nejnovější pobočky Libor Šula The Salon v Italské ulici na pražských Vinohradech jsme současně otevřeli brány kosmetické kabiny - mimochodem jediné v ČR - v níž pracujeme s unikátní značkou 100% přírodní kosmetiky Whamisa.

Slyšíte o Whamise poprvé? Pak vězte, že máte co do činění s absolutní jedničkou v segmentu BIO kosmetiky, která oplývá několika přednostmi navíc. Už jen korejský původ značky je, vzhledem k preciznosti asiatek v péči o pleť, zárukou nejvyšší kvality. A dále se tato kosmetika vymyká ještě dvěma důležitými faktory: jednak patentovanou fermentací, druhak díky absenci přidané vody. Přičemž první jmenovaný důvod zajišťuje nejen okamžitý efekt kvůli znásobené účinnosti produktů, ale taky snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, bezpečnou konzervaci a prodloužení doby trvanlivosti od otevření přípravku na osm měsíců, což u takto čistých produktů nebývá vůbec běžné. No a protože přidaná voda pleť vysušuje a vytváří prostředí pro množení mikroogranismů, odmítla ji Whamisa do svých přípravků vůbec obsáhnout. Produkty jsou díky tomu účinnější, koncentrovanější a neobsahují chemické konzervanty, které by mohly zbytečně dráždit.

Portfolio přípravků zahrnuje jak čištění, tak péči o obličej, vlasy i tělo, včetně opalovací linie nebo řady pro děti. A nabídka samotných ošetření? V té nechybí procedury s využitím speciálních masek nebo například treatment pro muže. Jejich kompletní přehled najdete na: http://liborsula.cz/cz/salon/salon-praha-italska/cenik

Možná by vás mohlo ještě zajímat, že Whamisa není testována na zvířatech v žádné fázi výroby a má ty nejpřísnější certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest.

A propos, ještě jsme nezmínili nejdůležitější fakt, proč - když jednou vyzkoušíte - už bez ošetření Whamisou nebudete chtít být. Jsou to zlaté ruce kosmetiček Moniky a Nely Kohlerových. Jejich stoprocentní servis je doslova návykový, nechají vám totiž pocítit, jaké to je být aspoň na dvě hodinky princeznou/princem. Proceduru vždy přizpůsobí aktuálnímu stavu pleti, doporučí vám vhodnou péči nadoma (kterou si můžete na recepci rovnou zakoupit), a ještě vás odmění malým dárkem. No není to sen? 


instagram: @liborsulathesalon_whamisa
facebook:   Libor Šula The Salon Whamisa