Filip Hájek

filiphajek resizeCo pro mě znamená pracovat pod značkou Libor Šula The Salon?
Práci ve skvělém týmu, získávání nových zkušeností. Velmi si vážím toho, že u Libora můžu pracovat. Byla a je to pro mě výzva!
Čím bych byl, kdybych nebyl kadeřníkem?
Odmala jsem chtěl být kadeřníkem. Přihlášku na střední školu jsem si dal jen jednu - na kadeřníka - a vyšlo to! Ta práce mě baví a naplňuje.

libor sula small

Jak Filipa vidí Libor?

„Filipa jsem potkával ve fitku a občas i venku. Excentrický, hlučný, typ kluka, který byl pořád vidět a kterého už od začátku nemáte rádi. Fantasticky oblečený a jeho look řval už na dálku: ’Jste mi všichni volní, toto jsem já a jsem tady!‘ Ve fitku už mu to tolik nešlo a já si začal uvědomovat, že to bude póza. Pak mi cinkla sms. Filip! Neskutečně milý, psaný projev, a tak nastoupil. Opět s pózou a mě začala šichta, přesvědčit čtyřicet lidí, že se v něm nepletu, a taky přesvědčit Filipa, že mu nikdo neublíží. Obě strany si zvykly a co víc, než zvykly… Zapadl, chyběl nám. Jeho divně neomalený smysl pro humor, jeho neustálé komentáře a přehnané sebevědomí, jeho pokora a obrovská profesionalita, jeho chuť pracovat, učit se, zkoušet… Filip je prostě postavička jako z Oscarového filmu a já mám radost, že mám v týmu tak kvalitního člověka a kadeřníka.”

Senior Stylist